Co jeśli widzielibyśmy fale sieci komórkowej?

Zastanawialiście się jak wyglądałoby wasze miasto gdybyśmy widzieli fale sieci komórkowej? Prawda że jest to ciekawa wizja?

Kapitol

Kapitol (http://nickolaylamm.com/)

Z zadaniem przedstawienia tej zwariowanej wizji zmierzył się Nicolay Lamm, jak sam mówi o sobie: "Artysta i badacz". Ma on na koncie wiele innych ciekawych projektów na przykład: Jak widzą koty?

We spółpracy z wieloma uczonymi i inżynierami powstało pięć fotografii przedstawiających część amerykańskich miast, lub znane obiekty z widocznymi sygnałami radiowymi:

Hollywood

Nowy Jork

Boston

Stacja bazowa w Herbert C. Hoover Building,Waszyngton

Zobacz również: Gadżetomania.TV: D&D Neverwinter po polsku - Wywiad z autorami

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Warszawa jest smutna, a Wrocław przereklamowany Historia pewnej marynarki Recenzja: Cała prawda o planecie Ksi Robaczki z Zaginionej Doliny – narkotyki, kosmici i rzeź Jak obejść paywall Agory, czyli będę bronił Spider’s Web (o dziwo) Żegnajcie, gracze Słowiańskie dziwy Czat ze zmarłym? Naczelny Faktoidu dla Gadżetomanii: Chciałbym mieć więcej hejterów StriimLIGHT. Graj, piękna żarówko! Polacy to smutasy. Nasze zdjęcia instagramowe to potwierdzają “Free-to-Play”. Rywalizacja i poświęcenie. Zobaczcie film odsłaniający kulisy e-sportu Być jak Max Payne. Czy staniemy się tym, kim... gramy? Kinomaniak zlikwidowany. I co z tego? Ludzie nadal płacą złodziejom. I będą płacić! Zapomniane perełki: Final Fantasy Crystal Bearers A gdyby tak znane auta filmowe były Transformerami? Marny koniec zakupów grupowych. Allegro zamyka Citeam Toymail. Zabawkowy listonosz Zabójczy gajowi, upadający narciarze i smartfony Widzicie tu papugę? A powinniście zobaczyć kobietę! Mam Kanara. Internecie, nie chroń cwaniaków! Spędziłem dzień na Showup.tv. Co ciekawego tam zobaczyłem? Nic nowego pod słońcem. Gdzie byli hejterzy, kiedy nie było Internetu?